BURBERRY MY BLACK 90ML EDP

Ten produkt zapakowany jest w biały kartonik zastępczy, jednak nie powoduje to utraty jego jakości. Butelka jest oryginalna, a produkt nowy i pełnowartościowy.

  • Add feedback:
  • Manufacturer: BURBERRY
  • Availability: None None
  • 509.00 zł 124.99 zł
  • szt.
    Out of stock

The product is shipped within 24 hours.

We complete the order within 24 hours.

The product is covered by a one-year warranty.

You can return the product within 14 days.

My Burberry Black to woda perfumowana doskonale znanej marki Burberry. Jej orientalno - kwiatowy charakter z pewnością przypadnie do gustu wielu kobietom i niejednemu mężczyźnie.

Jak pachnie My Burberry Black?

Chociaż jest to kompozycja zbudowana z niewielu składników, zdecydowanie trudno nazwać ją minimalistyczną. Jest trwała i ma dużą projekcję - to zapach, który zwraca uwagę. Nutę głowy stanowi zmysłowy jaśmin. W nutach serca tętnią słodka róża i lekko kwaskowata brzoskwinia. Z kolei nuty bazy odnajdujemy paczulę i cielistą ambrę.

Dla kogo My Burberry Black?

Jest to woda perfumowana, która znajdzie miłośniczki pośród kobiet pewnych siebie i lubiących podkreślać swoje wyraziste cechy charakteru. Doskonale uzupełni zarówno dzienną, jak i wieczorową kreację. Warto jednak pamiętać, że jest to zapach bogaty, dlatego nie powinno się go stosować wraz z innymi pachnącymi kosmetykami. Bez wątpienia My Burberry Black ma szansę zostać ulubionym zapachem kobiet, które lubią wody perfumowane będące mieszanką orientu i subtelnej elegancji.